bilgisayar-programcilik-kursu-uzaktan
Kardelen FM Özel Ağ
ANKET
Favori DJiniz Kimdir?
  • Add your answer

 


Kariyer Vadisi Türkiye’nin Uzaktan Eğitim Merkezi

Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından olan 3Bilgi Eğitim Kurumu tarafından uzaktan eğitim hedefli açılmış bir organizasyondur. Kariyer Vadisi web sayfası kariyervadisi.com üzerinden tüm Türkiye’ye uzaktan eğitim hizmeti vermektedir. Eğitimleri MEB onaylıdır ve hemen hemen en önemli tüm dersler Kariyer Vadisi içerisinde yer alır.

Kariyer Vadisi ülkemizin güvenli “Uzaktan Eğitim Merkezleri” içerisindedir.
Güvenle eğitim alabilirsiniz. Eğitimlerinizi Kariyervadisi.com üzerinden aldığınıza emin olun. Detaylı bilgi için  0312 911 32 32 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Türkiye’de Bir İlk Kariyerliler

Kariyer Vadisi ve 3Bilgi’den eğitim alıp kariyer gelişimini daha üst basamaklara çıkartmak isteyenler şimdi Kariyer Vadisi içerisinde listelenmektedir. İş alanlarına ve aldıkları eğitimlere göre listelenen Kariyer Vadililere yine web sayfası Kariyervadisi.com üzerinden ulaşıp, iş teklifinde bulunabiliyorsunuz. Bir eğitim kurumunun ülkemizde ilk defa uyguladığı bu uygulama ile Kariyer Vadisi sadece eğitim vermekle kalmayıp, eğitim verdikleri öğrencilerin gelecek kariyer cizgilerinde yardım etmeye çalışmaktadır. Kariyer Vadisi başta Ankara olmak üzere bir çok önemli, büyük firmaya personel temini yapmaktadır.

kariyer-vadisi-manset

Kariyer Vadisi Öğrencisi Olmanın Avantajları Çok Fazla

 MEB onaylı eğitim kurumlarından olan Kariyer Vadisi, gündemi ve teknolojiyi oldukça yakından takip eden önemli bir yönetim kadrosuna sahip. Türkiye’nin neresinde olursanız olun eğitimleri satın alarak kariyeriniz için önemli basamakları tek tek çıkabilirsiniz. Hemde bu eğitimleri aldığınıza dair Kariyerliler sayfasında sizinde bir bölmünüz oluşmaktadır.

İlgili eğitimleri almış personel ihtiyacı olan kurumlar size Kariyer Vadisi üzerinden ulaşabilmektedir.

Tahir Dinç’in profil fotoğrafı

2003 yılında Kardelen FM'i kurmuş olan Tahir Dinç, günümüzde Maximsem.com üzerinde Proje yöneticiliği ve reklam danışmanlığı yapmaktdır.

Bir Cevap Yazın

K A R D E L E N F M
SPONSORLARIMIZ
Webmaster Özel

Sitene Radyo Ekle
Web sitenize bir birinden farklı görünüme sahip radyo player ile ziyaretçilerinize Kardelen FM dinletebilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle
Ziyaretçilerinizin kendi arasında etkileşime geçebilmelerini sağlayan sohbet kodlarını sitenize ücretsiz ekleyebilirsiniz.

 

Kardelen FM 2016 - Türkiye'nin İlk Online Radyosu Kardelen FM'desiniz.