Favori DJiniz Kimdir?
  • Add your answer

 


Medicine Hospital

İstanbul’da sağlık hizmetlerinden yararlanmak için Avrupa Yakası tarafından oldukça merkezi bir konuma sahip olan Medicine Hospital’i tercih edebilirsiniz. Medicine Hospital, tüm birimlerde oldukça başarılı çalışmalar yapmaktadır. Türkiye’nin ilk Online Radyosu Kardelen FM, Medicine Hospital’i “İstanbul Özel Hastaneler” arasında tavsiye etmektedir.

Medicine Hospital Türkiye’nin önemli özel hastanelerinden birisidir.

Medicine Hospital Prishtine

Türkiye’de ki yatırımlarını yurtdışına açılımını yapan Medicine Hospital ilk yatırımını Kosova / Prishtine şehrine yaptı. Zamanla dünyadaki bir çok önemli ülkelerde Medicine markasını görmek umudundayız. Bağcılar Özel Hastane Medicine Hospital ile Türkiye’de avrupa yakasında tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

spitali-home

Açılışını ülkemiz cumhurbaşkanı “Recep Tayyip Erdoğan” tarafından yapılan Medicine Hospital‘in sırayla bir çok ülkede Türk hastaneleri açması umudundayız. Sağlıkta Türk doktarlarının ne kadar başarılı olduğunu duyarak geçirdiğimiz süreçlerde Medicine Hospital’de bu konularda önemli çalışmalar yapıyor.

2003 yılında Kardelen FM'i kurmuş olan Tahir Dinç, günümüzde Maximsem.com üzerinde Proje yöneticiliği ve reklam danışmanlığı yapmaktdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

K A R D E L E N F M
SPONSORLARIMIZ
Webmaster Özel

Sitene Radyo Ekle
Web sitenize bir birinden farklı görünüme sahip radyo player ile ziyaretçilerinize Kardelen FM dinletebilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle
Ziyaretçilerinizin kendi arasında etkileşime geçebilmelerini sağlayan sohbet kodlarını sitenize ücretsiz ekleyebilirsiniz.

 


Kardelen FM 2000 - 2019 - Türkiye'nin İlk Online Radyosu Kardelen FM'desiniz.