otelkolik222
Kardelen FM Özel Ağ
ANKET
Favori DJiniz Kimdir?
  • Add your answer

 


Otelkolik Kardelen FM’e Sponsor Oldu!

Türkiye’nin önde gelen turizm acentalarından Otelkolik.com, Türkiye’nin ilk İnternet radyosu Kardelen FM‘e sponsor oldu. Alanya, Kemer, Bodrum ve Fethiye’de bünyelerinde faaliyet gösteren bir çok otel bulunmaktadır. Özellikle İslami Oteller konusunda Türkiye’de benzersiz bir otel yelpazesine sahipler.

Yüzlerce kişilik dev kadrosuyla Otelkolik.com her geçen gün daha da büyüyor. İleri süreçlerde yurtdışı pazarı başta olmak üzere bir çok önemli çalışmaları da mevcut.

Türkiye ve Dünyanın En Önemli Turizm Acenta Sitesi

Otelkolik.com günümüz 2016‘da klasik turizm acentası mantığı dışına çıkamadı. Bu süreçlerini yakından takip ettiğim Otelkolik, yeni çalışmalar ve sektöre getirecekleri önemli yeniliklerle ilk önce Türkiye’de ardından dünyada önemli bir turizm acenta sitesi olma amacındalar. Bu hususta önemli bir birikim, maddi güç ve kadrolarında olması gereken vizyon anlayışı mevcut.

otelkolik-blog-foto

Otelkolik Blog, Türkiye’nin En Önemli Otel Rehberi Blogu

20’den fazla turizm yazarını bünyesinde barındıran Otelkolik seyahat acentası, blogunda hiç bir turizm acentasının ulaşamadığı başarı ve kitleye ulaştılar.

Kadıköy Armoni City

Kadıköy’de konaklama ihtiyaçlarınızı konforlu bir yerde geçirmek istiyorsanız “Armoni City” sizin için en iyi tercihlerden birisi olarak duruyor.

Tahir Dinç’in profil fotoğrafı

2003 yılında Kardelen FM'i kurmuş olan Tahir Dinç, günümüzde Maximsem.com üzerinde Proje yöneticiliği ve reklam danışmanlığı yapmaktdır.

Bir Cevap Yazın

K A R D E L E N F M
SPONSORLARIMIZ
Webmaster Özel

Sitene Radyo Ekle
Web sitenize bir birinden farklı görünüme sahip radyo player ile ziyaretçilerinize Kardelen FM dinletebilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle
Ziyaretçilerinizin kendi arasında etkileşime geçebilmelerini sağlayan sohbet kodlarını sitenize ücretsiz ekleyebilirsiniz.

 

Kardelen FM 2016 - Türkiye'nin İlk Online Radyosu Kardelen FM'desiniz.